| Finishing | Planed |
|---|---|
| Includes | Fitting kit, Timber pack with posts of 6.8x6.8cm, Wooden floor |
| Main material | Spruce |
| Product type | Playhouses |
| Roof covering included | Roofing felt |
| Roof type | Apex roof |
| Treatment | Untreated |
| Width | 1,20 m |
|---|---|
| Length | 1,95 m |
| Height | 51 cm |
| Weight | 225 kg |
| Wall thickness | 16 mm |
|---|---|
| Ridge height | 257 cm |
| Awning size | 60 cm |
| Length | 180 cm |
|---|---|
| Width | 120 cm |
| Veranda | Yes |
|---|---|
| Prefab panels | Yes |
Reference
Select an existing order list
Or create a new list