| Drying | Fresh |
|---|---|
| Finishing | Fine sawn |
| Main material | Oak |
| Material | Wood |
| Quality mark (FSC, PEFC, or neutral) | Fsc |
| Quality marks | Fsc |
| Treatment | Untreated |
| Width | 20 cm |
|---|---|
| Length | 3,00 m |
| Height | 20 cm |
| Weight | 126 kg |
| Height | 20 cm |
|---|---|
| Length | 300 cm |
| Width | 20 cm |
Reference
Select an existing order list
Or create a new list