| Colour | Green |
|---|---|
| Drying | Dried |
| Finishing | Planed |
| Main material | Spruce |
| Material | Wood |
| Quality mark (FSC, PEFC, or neutral) | Pefc |
| Quality marks | Pefc |
| Treatment | Impregnated |
| Width | 14,5 cm |
|---|---|
| Length | 2,40 m |
| Height | 1,9 cm |
| Weight | 4.6 kg |
| Height | 1,9 cm |
|---|---|
| Length | 240 cm |
| Width | 14,5 cm |
| tongue and groove | Yes |
|---|
| Effective width | 13,3 cm |
|---|
€7.95
Recommended retail price
Reference
Select an existing order list
Or create a new list