| Colour | Green |
|---|---|
| Columns | Ø9,5 cm |
| Finishing | Planed |
| Includes | Fitting kit |
| Main material | Spruce |
| Material | Wood |
| Quality mark (FSC, PEFC, or neutral) | Pefc |
| Quality marks | Pefc |
| Ring beams | 4,5 x 18,0 cm |
| Roof covering included | Optional |
| Roof type | Polygonal roof |
| Treatment | Impregnated |
| Width | 2,06 m |
|---|---|
| Length | 2,32 m |
| Height | 85 cm |
| Weight | 300 kg |
| DIY (cut to size by yourself) | No |
|---|---|
| Number of columns | 6 |
| Ridge height | 270 cm |
|---|---|
| Walk-through height | 210 cm |
| Length | 400 cm |
|---|---|
| Width | 323 cm |
Reference
Select an existing order list
Or create a new list