| Main material | Plastic |
|---|---|
| Material | Polypropylene |
| Product type | Play accessories, Swings |
| Width | 33 cm |
|---|---|
| Length | 18 cm |
| Height | 7 cm |
| Weight | 0.49 kg |
| Diameter | 2,6 cm |
|---|
| Length of chain/rope | 190 cm |
|---|
| Suitable for public use | No |
|---|
Reference
Select an existing order list
Or create a new list