| Drying | Kiln-dried |
|---|---|
| Finishing | Planed |
| Main material | Keruing |
| Material | Wood |
| Quality marks | Indonesian legal wood |
| Treatment | Untreated |
| Width | 8,8 cm |
|---|---|
| Length | 3,05 m |
| Height | 4,4 cm |
| Weight | 8.459 kg |
| Height | 4,4 cm |
|---|---|
| Length | 305 cm |
| Width | 8,8 cm |
Reference
Select an existing order list
Or create a new list