| Boards | 1,6 x 9,0 cm |
|---|---|
| Drying | Dried |
| Finishing | Planed |
| Material | Wood |
| Noggins | 4,4 x 4,4 cm |
| Not included | Insulation material, Vapour-permeable membrane |
| Treatment | Untreated |
| Width | 1,20 m |
|---|---|
| Length | 3,61 m |
| Height | 35 cm |
| Weight | 280 kg |
Reference
Select an existing order list
Or create a new list