| Main material | Steel |
|---|---|
| Material | Steel |
| Treatment | Galvanised |
| Width | 12 cm |
|---|---|
| Length | 30 cm |
| Height | 6 cm |
| Weight | 0.16 kg |
| Height | 28 cm |
|---|---|
| Length | 12 cm |
| Width | 6 cm |
| Extra product information | For the garden gategarage door |
|---|
Reference
Select an existing order list
Or create a new list