| Includes | Rope |
|---|---|
| Main material | Pine |
| Material | Polypropylene, Wood |
| Product type | Play accessories, Swings |
| Width | 13 cm |
|---|---|
| Length | 58 cm |
| Height | 6 cm |
| Weight | 0.683 kg |
| Length of chain/rope | 200 cm |
|---|
| Suitable for public use | No |
|---|
| Width | 58 cm |
|---|
| Extra product information | Rope length 200 cm horizontal bar 58,0 cm 3,5 cm |
|---|
Reference
Select an existing order list
Or create a new list