| Colour | Black |
|---|---|
| Includes | Fitting kit |
| Material | Plastic |
| Width | 28 cm |
|---|---|
| Length | 40 cm |
| Height | 13,5 cm |
| Weight | 6 kg |
| Height | 2,5 cm |
|---|---|
| Length | 4 cm |
| Width | 2,5 cm |
| packing unit | 100 piece |
|---|
| Extra product information | For concealed assembly of the decking boards. sufficient for 5 m² with 140-145 mm wide decking boards or 6 m² with 175-195 mm wide decking boards |
|---|
Reference
Select an existing order list
Or create a new list