| Colour | Black |
|---|---|
| Glass | Tempered single-pane glass |
| Glass thickness | 10mm |
| Main material | Aluminium |
| Material | Aluminium, Glass |
| Track count | 5-track |
| Width | 60 cm |
|---|---|
| Length | 2,40 m |
| Height | 1,22 m |
| Weight | 250 kg |
| Height | 202 cm |
|---|---|
| Width | 82 cm |
| Maximum width / Width to | 402 cm |
|---|
Reference
Select an existing order list
Or create a new list