| Boards | 1,6 x 14,0 cm |
|---|---|
| Colour | Black |
| Fastening method | Screwed with stainless steel screws |
| Finishing | Planed |
| Intermediate slats | 1,6 x 14,0 cm |
| Main material | Spruce |
| Material | Wood |
| Quality mark (FSC, PEFC, or neutral) | Neutral |
| Treatment | Spray painted |
| Width | 4,8 cm |
|---|---|
| Length | 1,80 m |
| Height | 1,50 m |
| Weight | 34 kg |
| Closed screen | No |
|---|---|
| Horizontally and vertically applicable (does not fit horizontally into a trench post) | No |
| Number of boards (without intermediates) | 21 |
| Number of boards | 23 21+2 |
| Number of intermediate slats | 2 |
| Height | 150 cm |
|---|---|
| Width | 180 cm |
€118.95
Recommended retail price
Reference
Select an existing order list
Or create a new list