| Colour | Natural |
|---|---|
| Main material | Steel |
| Material | Steel |
| Treatment | Galvanised |
| Width | 3,2 cm |
|---|---|
| Length | 1,80 m |
| Height | 8,4 cm |
| Weight | 8 kg |
| Height | 8,4 cm |
|---|---|
| Length | 176 cm |
| Width | 2,9 cm |
| Extra product information | Suitable for concrete systems with a 180 cm base plate |
|---|
Reference
Select an existing order list
Or create a new list