| Finishing | Planed |
|---|---|
| Includes | Construction drawing, Fitting kit, Ground anchors (4), Swing hooks (4) |
| Main material | Pine |
| Not included | Wood kit |
| Product type | Diy playset kits, Swings |
| Quality mark (FSC, PEFC, or neutral) | Neutral |
| Treatment | Impregnated |
| Width | 51,5 cm |
|---|---|
| Length | 30 cm |
| Height | 12,5 cm |
| Weight | 10.4 kg |
| Height | 234 cm |
|---|---|
| Length | 359 cm |
| Width | 280 cm |
Reference
Select an existing order list
Or create a new list