| Main material | Stainless steel |
|---|---|
| Material | Stainless steel |
| Not included | Wood for slats and frame |
| Width | 96 cm |
|---|---|
| Length | 8,8 cm |
| Height | 4,4 cm |
| Weight | 1.845 kg |
| Height | 4,4 cm |
|---|---|
| Length | 96 cm |
| Width | 8,8 cm |
| Thickness | 1,5 mm |
|---|
Reference
Select an existing order list
Or create a new list