| Colour | Green |
|---|---|
| Columns | 8,0 x 8,0 cm |
| Finishing | Planed |
| Includes | Fitting kit |
| Main material | Spruce |
| Material | Wood |
| Quality mark (FSC, PEFC, or neutral) | Neutral |
| Rafters | 4,0 x 9,0 cm |
| Ring beams | 3,4 x 8,5 cm |
| Roof covering included | Optional |
| Roof type | Pyramid hip roof |
| Treatment | Impregnated |
| Width | 1,20 m |
|---|---|
| Length | 3,40 m |
| Height | 29 cm |
| Weight | 350 kg |
| DIY (cut to size by yourself) | No |
|---|---|
| Number of columns | 4 |
| Ridge height | 301 cm |
|---|---|
| Clear height | 220 cm |
| Length | 340 cm |
|---|---|
| Width | 340 cm |
Reference
Select an existing order list
Or create a new list