| Colour | Green |
|---|---|
| Fastening method | Galvanised screw nail |
| Main material | Pine |
| Material | Wood |
| Quality mark (FSC, PEFC, or neutral) | Fsc |
| Quality marks | Fsc |
| Strips | 1,6 x 9,0 cm |
| TDI stock type | On request |
| Treatment | Impregnated |
| Width | 40 cm |
|---|---|
| Length | 1,50 m |
| Height | 3,2 cm |
| Weight | 8 kg |
| Batten spacing | 3 cm |
|---|
| Height | 40 cm |
|---|---|
| Width | 150 cm |
€21.95
Recommended retail price
Reference
Select an existing order list
Or create a new list