| Drying | Kiln-dried |
|---|---|
| Finishing | Planed |
| Main material | Keruing |
| Material | Wood |
| Quality marks | Indonesian legal wood |
| Strips | 1,1 x 4,0 cm |
| Treatment | Untreated |
| Width | 3 cm |
|---|---|
| Length | 40 cm |
| Height | 1,80 m |
| Weight | 4.94 kg |
| Height | 180 cm |
|---|---|
| Width | 40 cm |
Reference
Select an existing order list
Or create a new list