| Colour | Green |
|---|---|
| Finishing | Planed |
| Includes | Fitting kit, Zinc tray |
| Main material | Pine |
| Material | Wood |
| Quality mark (FSC, PEFC, or neutral) | Neutral |
| Treatment | Impregnated |
| Width | 44 cm |
|---|---|
| Length | 36 cm |
| Height | 23 cm |
| Weight | 16 kg |
| Height | 82 cm |
|---|---|
| Length | 122 cm |
| Width | 46 cm |
Reference
Select an existing order list
Or create a new list