| Main material | Teak |
|---|---|
| Material | Wood |
| Quality marks | Indonesian legal wood |
| Treatment | Untreated |
| Width | 50 cm |
|---|---|
| Length | 2,00 m |
| Height | 27 cm |
| Weight | 55 kg |
| Height | 45 cm |
|---|---|
| Length | 200 cm |
| Width | 40 cm |
| Seat height | 44 cm |
|---|
Reference
Select an existing order list
Or create a new list