| Includes | Cylinder lock, Spigots, Suspension eye |
|---|---|
| Main material | Steel |
| Material | Metal |
| Width | 1,00 m |
|---|---|
| Length | 1,55 m |
| Height | 16,2 cm |
| Weight | 12.808 kg |
| Height | 155 cm |
|---|---|
| Length | 100 cm |
| Width | 1,9 cm |
| with lock case recess | No |
|---|
| Extra product information | The planks must be secured using self-tapping screws to the frame, the thickness of the frame is 19 mm |
|---|
Reference
Select an existing order list
Or create a new list