| Finishing | Planed |
|---|---|
| Glass | Insulating glass |
| Glass thickness | 4-6-4mm |
| Includes | Foundation, Thermo-oil, Wooden floor |
| Main material | Spruce |
| Material | Wood |
| Roof covering included | Roof shingles black |
| Treatment | Thermally modified |
| Type of door | Double door |
| Width | 1,20 m |
|---|---|
| Length | 4,00 m |
| Height | 1,20 m |
| Weight | 1600 kg |
| Content (m3) | 23,5 m³ |
|---|---|
| Ridge height | 233 cm |
| Indoor floor area | 10,5 m² |
| Roof surface | 24 m² |
| Wall thickness | 28 mm |
| Length | 400 cm |
|---|---|
| Width | 405 cm |
| Number of doors | 1 |
|---|---|
| Number of fixed windows | 2 |
Reference
Select an existing order list
Or create a new list