| Colour | Black |
|---|---|
| Includes | Rope |
| Main material | Polyester |
| Material | Metal, Polyester |
| Product type | Play accessories, Swings |
| Width | 32 cm |
|---|---|
| Length | 31 cm |
| Height | 17 cm |
| Weight | 0.8 kg |
| Diameter | 100 cm |
|---|
| Length of chain/rope | 250 cm |
|---|---|
| Load capacity | 100 kg |
| Suitable for public use | No |
|---|
Reference
Select an existing order list
Or create a new list