| Drying | Kiln-dried |
|---|---|
| Finishing | 1 side with double v-grooves, Planed |
| Main material | Bangkirai |
| Material | Wood |
| Quality marks | Indonesian legal wood |
| Treatment | Untreated |
| Width | 19 cm |
|---|---|
| Length | 2,45 m |
| Height | 2,7 cm |
| Weight | 11.94 kg |
| Height | 2,8 cm |
|---|---|
| Length | 245 cm |
| Width | 19 cm |
Reference
Select an existing order list
Or create a new list