| Drying | Kiln-dried |
|---|---|
| Finishing | 1 side with 8 grooves, Planed |
| Main material | Bangkirai |
| Material | Wood |
| Quality marks | Indonesian legal wood |
| Treatment | Untreated |
| Width | 14,5 cm |
|---|---|
| Length | 4,60 m |
| Height | 2 cm |
| Weight | 12.673 kg |
| Height | 2,1 cm |
|---|---|
| Length | 460 cm |
| Width | 14,5 cm |
Reference
Select an existing order list
Or create a new list