| Colour | Green |
|---|---|
| Columns | 6,8 x 6,8 cm |
| Finishing | Planed |
| Includes | Fitting kit |
| Main material | Pine |
| Material | Wood |
| Quality mark (FSC, PEFC, or neutral) | Pefc |
| Quality marks | Pefc |
| Treatment | Impregnated |
| Width | 40 cm |
|---|---|
| Length | 2,20 m |
| Height | 20 cm |
| Weight | 50 kg |
| Height | 220 cm |
|---|---|
| Length | 120 cm |
| Width | 50 cm |
| Extra product information | Post length 200 cm |
|---|
Reference
Select an existing order list
Or create a new list