| Finishing | Planed |
|---|---|
| Main material | Angelim vermelho |
| Material | Wood |
| Quality mark (FSC, PEFC, or neutral) | Neutral |
| Treatment | Untreated |
| Width | 8,5 cm |
|---|---|
| Length | 4,00 m |
| Height | 8,5 cm |
| Weight | 31 kg |
| Height | 8,5 cm |
|---|---|
| Length | 400 cm |
| Width | 8,5 cm |
| Extra product information | We use commercial sizes for hardwood products. |
|---|
€61.95
Recommended retail price
Reference
Select an existing order list
Or create a new list