| Finishing | Fine sawn, Pointed |
|---|---|
| Main material | Angelim vermelho |
| Material | Wood |
| Quality mark (FSC, PEFC, or neutral) | Neutral |
| Treatment | Untreated |
| Width | 7 cm |
|---|---|
| Length | 3,00 m |
| Height | 7 cm |
| Weight | 15.4 kg |
| Height | 7 cm |
|---|---|
| Length | 300 cm |
| Width | 7 cm |
Reference
Select an existing order list
Or create a new list