| Finishing | Fine sawn |
|---|---|
| Main material | Angelim vermelho |
| Material | Wood |
| Quality mark (FSC, PEFC, or neutral) | Fsc |
| Quality marks | Fsc |
| Treatment | Untreated |
| Width | 15 cm |
|---|---|
| Length | 2,00 m |
| Height | 5 cm |
| Weight | 19.5 kg |
| Height | 5 cm |
|---|---|
| Length | 200 cm |
| Width | 15 cm |
| Extra product information | We use commercial sizes for hardwood products. |
|---|
Reference
Select an existing order list
Or create a new list