| Finishing | Planed |
|---|---|
| Main material | Angelim pedra |
| Material | Wood |
| Quality mark (FSC, PEFC, or neutral) | Neutral |
| Treatment | Untreated |
| Width | 7 cm |
|---|---|
| Length | 1,50 m |
| Height | 4,5 cm |
| Weight | 4.489 kg |
| Height | 4,5 cm |
|---|---|
| Length | 150 cm |
| Width | 7 cm |
Reference
Select an existing order list
Or create a new list